Modul objednávky

Objednávky jsou v základním rozdělení rozčleněny na vyřízené a nevyřízené. Nevyřízené objednávky jsou dále graficky rozlišeny dle doby, která uplynula od jejich přijetí. V programu lze nastavit až tři časové úseky a nadefinovat si vlastní barvu příslušného úseku. Tímto má operátor vždy okamžitý přehled o stavu rozváženého zboží a časových prodlevách.

Zadání nové objednávky je velice jednoduché. Prodávané zboží se zadává pomocí kódu nebo výběrem z nabídky. K vybranému zboží se automaticky nabízejí suroviny, které lze na zboží přidat. Definice přidávaných surovin se provádí v nastavení programu manažerem.

Před dokončením objednávky je možné jednotlivé položky upravovat. Okamžitě vidíte aktuální cenu objednávky. Zákazníka pro objednávku je možné vybrat z databáze nebo zadat nového. Každý zákazník může získat vlastní, předem definovanout slevu nebo zadat mimořádnou slevu a to v procentech nebo v korunách.

Objednávky lze seskupovat a hromadně přidělovat rozvozci. Systém umožňuje také SMS notifikace zákazníka o stavu objednávky.

Operátor vždy vidí stav doručované objednávky, její předpokládaný čas doručení, historii a polohu řidiče, kterému je přidělena, takže je schopen reagovat na případné problémy s doručením.

detaily modulu:

  • cenová varianta: všechny
  • příplatek: není (v ceně)
  • určeno pro: operátor, manažer
  • verze modulu: 0.26