Časté DOTAZY

Níže uvádíme nejčastější dotazy našich klientů ve vztahu k programu Rozvoz. Pokud nenaleznete odpověď na Váš dotaz, neváhejte kontaktovat naši podporu, kde Váš problém vyřešíme.


Celý systém je vytvořen jako webová aplikace, pro práci tedy postačí libovolný prohlížeč, který respektuje standardy CSS3 a podporuje javascript (v současné době všechny nové).
K licenci je dodávána nadstavba ve formě .NET Windows aplikace, která slouží pro komunikaci mezi systémem a např. pokladní tiskárnou nebo případně pokladním terminálem.
Volitelnou součástí je pak mobilní aplikace pro rozvozce, která je pro platformu Android (min. verze 8.)

V základní ceně je vždy jedna licence pro operátora a jedna pro manažera (administrátora) společnosti. Další licence lze dokoupit. V praxi to znamená, že do systému se přihlásí v jeden okamžik pouze tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí.
Obdobně jsou licencovány i počty mobilních zařízení, registrovat do systému je možno více, ale provozovat (např. v jedné směně) jen zakoupený počet.
Více informací je možno nalézt v ceníku modulů a služeb.

Pokud již vlastníte svůj elektronický obchod, je možno nový systém jen napojit na Váš a to pomocí RESTAPI, které je přístupné dle zakoupené varianty systému.
Více informací Vám poskytneme osobně nebo na vyžádání.

V zásadě ano, ovšem každý SW je specifické dílo a je třeba připravit "propojovací" modul dle Vašeho programu.Může se jednat o "offline" přenos, např. formou exportních vět nebo "online" v reálném čase dle možností Vašá aplikace.
Více informací Vám poskytneme osobně nebo na vyžádání, stejně tak i pracnost a cenu za naprogramování tohoto rozšíření.

Ano, postačí nám vložit Váš ceritfikát a nastavit formu komunikace.

Máme vytvořenou aplikaci pro Váš telefon, která komunikuje s naším systémem a odesílá notifikační SMS zákazníkům. Cena SMS je řídí Vaším tarifem za SMS zprávu. Obvykle zákazníci rozesílají 2 zprávy k objednávce, jedna s informací o přijetí a předpokládaným časem vyřízení a druhá o expedici zboží a kontaktu na rozvozce (není nutno).